Mestská polícia Sereď

http://msp.sered.sk
Mestská polícia Sereď Mestská polícia Sereď Mestská polícia Sereď Mestská polícia Sereď Mestská polícia Sereď Mestská polícia Sereď
Sobota, 30.09.2023
Meniny dnes oslavuje: Jarolím    
» Menu
» Chcete poradiť?
» Kontakt
Mestská polícia Sereď
Jesenského 3015
926 01 Sereď

Telefón:
+421/31/78 92 541
+421/903/43 47 68

Tiesňová linka volania:
159

e-mail:
mestskapolicia@sered.sk
prevencia@sered.sk

MDD bezpečnostných a záchranných zložiek

Mestská polícia Sereď v spolupráci so ženijným práporom pozemných síl Sereď, OR PZ Galanta, OO PZ Sereď, ODI Galanta, Poriečnym oddelením Bratislava, HaZZ Sereď a s kynológmi zo Serede pre Vás pripravili program pod názvom „Medzinárodný deň detí bezpečnostných a záchranných zložiek“ (ďalej len „MDD bezpečnostných a záchranných zložiek“).

MDD bezpečnostných a záchranných zložiek sa bude konať dňa 01.06.2012 (piatok) od 08.30 do 12.00 hod. pri vodnej ploche „Koleno“ za záhradkárskou oblasťou v Strednom Čepeni.

Pre všetkých je pripravený zaujímavý program, kde si okrem ukážky výstroja a výzbroje, prehliadky techniky a riešenia krízových situácií budete môcť pozrieť:

o 10.00 hod. vyslobodzovanie osoby z horiaceho vozidla a jeho následné hasenie príslušníkmi HaZZ zo Serede a Galanty.

Deti sa budú môcť povoziť na Pásovom obojživelnom transportéri PTS – 10, zastrieľať si zo samopalu a ochutnať pravý vojenský guláš.

MDD bezpečnostných a záchranných zložiek sa realizuje s finančnou podporou z výzvy Rady vlády SR na prevenciu kriminality a z rozpočtu Mesta Sereď na projekt mesta Sereď – Mestskej polície Sereď pod názvom „Bližšie k Vám“.

Srdečne Vás pozývame!

Oddelenie prevencie kriminality