Mestská polícia Sereď

http://msp.sered.sk
Mestská polícia Sereď Mestská polícia Sereď Mestská polícia Sereď Mestská polícia Sereď Mestská polícia Sereď Mestská polícia Sereď
Nedeľa, 23.06.2024
Meniny dnes oslavuje: Sidónia    
» Menu
» Chcete poradiť?
» Kontakt
Mestská polícia Sereď
Jesenského 3015
926 01 Sereď

Telefón:
+421/31/78 92 541
+421/903/43 47 68

Tiesňová linka volania:
159

e-mail:
mestskapolicia@sered.sk
prevencia@sered.sk

Zlodeji v piatok neuspeli

Vidina zisku zrejme neodradila dvoch Trnavčanov, aby z koľajísk železnice odcvakali uzemňovacie káble a tým ohrozili prevádzku dopravy po železnici. Muža a ženu na mieste zadržali zamestnanci železníc, ktorí privolali hliadku MsP, ktorá zadržaných predviedla na MsP odkiaľ si ich prevzala železničná polícia.


V čase o 23,42 hod. hliadka MsP po obdržaní signálu o narušení objektu v areály škôlky na Fándlyho ul. spozorovala dve osoby, ktoré zo škôlky vynášali počítač, monitor a dataprojektor. Páchatelia, keď zbadali policajtov odhodili odcudzené veci na zem a dali sa na útek. Hliadke MsP sa podarilo zadržať 19-ročného Nicolasa D. , pričom druhému 19-ročnému Vojtechovi H. sa podarilo utiecť. Na miesto bola privolaná hliadka z OOPZ a nakoľko sa jednalo o známe „firmy“, hliadke OOPZ sa podarilo druhého zadržať v priebehu dňa. Prípad zostal v riešení štátnej polície.