Mestská polícia Sereď

http://msp.sered.sk
Mestská polícia Sereď Mestská polícia Sereď Mestská polícia Sereď Mestská polícia Sereď Mestská polícia Sereď Mestská polícia Sereď
Utorok, 16.07.2024
Meniny dnes oslavuje: Drahomír    
» Menu
» Chcete poradiť?
» Kontakt
Mestská polícia Sereď
Jesenského 3015
926 01 Sereď

Telefón:
+421/31/78 92 541
+421/903/43 47 68

Tiesňová linka volania:
159

e-mail:
mestskapolicia@sered.sk
prevencia@sered.sk

PODVODNÍCI

Dnes MsP prijala oznam, že na vyhradenom parkovisku pre Taxi parkuje vozidlo s bulharskými EČV. Hliadka na vozidlo založila blokovacie zariadenie a keď sa vodič vozidla dostavil k vozidlu bolo zistené, že sa jedná o Rumunského občana, ktorý už bol v septembri na MsP ohľadne podozrenia z vykonávania nelegálnej zbierky. Teraz tiež spolu s ďalšími 3 Rumunskými občanmi chodili po meste a snažili sa od ľudí vymámiť peniaze. Pri sebe mali vytlačený papier s textom „Certifikát regionální pro neslyšící a tělesně postižené lidi a pro chudé děti chceme otevřít mezinárodní centrum“ pomocou ktorého sa snažili presvedčiť občanov, aby ho podpísali ako podporu pre projekt a zároveň chceli nejakú finančnú hotovosť. Vyplnená predloha, troch prispievateľov po 10,-€, mala akože vzbudiť dojem ochoty prispieť.

Mestská polícia preto varuje pred takýmito podvodníkmi snažiacimi sa od ľudí vymámiť peniaze. V prípade, ak sa ľudia stretnú s podobným výberom na zbierky odporúčame, aby kontaktovali mestskú políciu na čísle 159.