Mestská polícia Sereď

http://msp.sered.sk
Mestská polícia Sereď Mestská polícia Sereď Mestská polícia Sereď Mestská polícia Sereď Mestská polícia Sereď Mestská polícia Sereď
Nedeľa, 23.06.2024
Meniny dnes oslavuje: Sidónia    
» Menu
» Chcete poradiť?
» Kontakt
Mestská polícia Sereď
Jesenského 3015
926 01 Sereď

Telefón:
+421/31/78 92 541
+421/903/43 47 68

Tiesňová linka volania:
159

e-mail:
mestskapolicia@sered.sk
prevencia@sered.sk

Chcel ukončiť svoj život

V utorok o 20:00 hod. hliadka mestskej polície pri kontrole areálu ZŠ spozorovala muža sediaceho na komíne kotolne. Z jeho pokriku sa zistilo, že je odhodlaný a pripravený ukončiť svoj život skokom z komína. Na miesto boli okamžite privolaní hasiči, štátna polícia a zdravotná služba. Pri rozkladaní rebríka nastalo podozrenie, že muž uskutoční svoj plán a preto sa rebrík nepoužil. Na komín vyliezol jeden z hasičov, ktorý sa pokúsil s menovaným komunikovať, čo sa mu aj podarilo. Evidentne sa muž ale nechcel odhovoriť od zoskoku a preto na komín vyliezol aj príslušník mestskej polície, ktorý spoločne s hasičom menovaného násilím zaistili a po kolmom rebríku dopravili šťastne na zem. Smutné je, že 31 ročný muž už viac krát sa pokúšal spáchať samovraždu a dnes to asi myslel vážne, keď doma zanechal odkaz o ukončení svojho života. Záchranná zdravotná služba ho následne odviezla do nemocnice.

Touto cestou by som chcel poďakovať mestským a štátnym policajtom, hasičom a záchrannej službe, že svojim prístupom zabránili nezmyselnej samovražde.