Mestská polícia Sereď

http://msp.sered.sk
Mestská polícia Sereď Mestská polícia Sereď Mestská polícia Sereď Mestská polícia Sereď Mestská polícia Sereď Mestská polícia Sereď
Utorok, 16.07.2024
Meniny dnes oslavuje: Drahomír    
» Menu
» Chcete poradiť?
» Kontakt
Mestská polícia Sereď
Jesenského 3015
926 01 Sereď

Telefón:
+421/31/78 92 541
+421/903/43 47 68

Tiesňová linka volania:
159

e-mail:
mestskapolicia@sered.sk
prevencia@sered.sk

Podgurážený mladík

Operátor kamerového systému MsP v Seredi spozoroval v nočných hodinách v uliciach mesta podguráženého mladíka, ktorý si cestu domov krátil tak, že prevrátil takmer všetky odpadkové koše, ktoré mu skrížili cestu.

Jeho aktivita začala už na Námestí slobody a skončila na Poštovej ulici, kde ho zaistila hliadka. Mladík nekládol žiadny odpor, a tak nebolo nutné použiť ani donucovacie prostriedky. Následne ho odviezli na útvar MsP, kde bolo potrebné všetko zaevidovať a vykonať ďalšie podrobnosti.

Šetrením bolo zistené že sa jedná o 20-ročného Richarda S. zo Serede, ktorému po dychovej skúške namerali 2, 44 promile alkoholu. Mladý muž sa k uvedeným skutkom priznal a za priestupok mu bola udelená pokuta.

No to nie je ani zďaleka jediný prípad. Pred časom sme vás informovali o podobnom incidente, ktorý sa odohral na svetelnej križovatke. Jeden z partie mladých ľudí si najprv vyskúšal riadenie dopravy, potom útočil na elektrickú skrinku až kým mu nepodľahla, a nakoniec si to odniesla aj odpadková nádoba.

Našťastie máme v Seredi nielen rozsiahly kamerový systém, ale aj bystrozrakých operátorov, ktorí každý deň a noc dohliadajú na to, aby bol v meste poriadok.
VIDEO