Mestská polícia Sereď

http://msp.sered.sk
Mestská polícia Sereď Mestská polícia Sereď Mestská polícia Sereď Mestská polícia Sereď Mestská polícia Sereď Mestská polícia Sereď
Piatok, 01.12.2023
Meniny dnes oslavuje: Edmund    
» Menu
» Chcete poradiť?
» Kontakt
Mestská polícia Sereď
Jesenského 3015
926 01 Sereď

Telefón:
+421/31/78 92 541
+421/903/43 47 68

Tiesňová linka volania:
159

e-mail:
mestskapolicia@sered.sk
prevencia@sered.sk

Projekt MsP pomôže deťom

V mimoriadnych a nepredvídateľných situáciách ako je ohrozenie života, zdravia, majetku a pod. je ťažké zachovať chladnú hlavu nielen deťom, ale aj dospelým. Mestská polícia Sereď sa preto rozhodla prispieť k príprave detí na zvládnutie život ohrozujúcich, nepredvídateľných a náročných životných situácií, s ktorými sa deti môžu stretnúť a pomôcť im získať potrebné vedomosti a zručnosti na ich zvládnutie. Projekt nesie symbolický názov „Oplatí sa pripraviť – v kríze hlavu nestratiť“, ktorý vystihuje jeho podstatu. Radi by sme deti pripravili na to, aby pri strete s nebezpečenstvom a ohrozením svojho života či života niekoho iného dokázali zachovať chladnú hlavu a správne zareagovať.

Nácvik zručností v sebaochrane a poskytovaní prvej pomoci je podľa nás ideálna forma prípravy detí na zvládnutie život ohrozujúcich a kritických situácií. Sme vďační Nadácii pre deti Slovenska, že sa rozhodla náš projekt podaný v rámci nadačného fondu Deti v bezpečí podporiť.