Mestská polícia Sereď

http://msp.sered.sk
Mestská polícia Sereď Mestská polícia Sereď Mestská polícia Sereď Mestská polícia Sereď Mestská polícia Sereď Mestská polícia Sereď
Sobota, 30.09.2023
Meniny dnes oslavuje: Jarolím    
» Menu
» Chcete poradiť?
» Kontakt
Mestská polícia Sereď
Jesenského 3015
926 01 Sereď

Telefón:
+421/31/78 92 541
+421/903/43 47 68

Tiesňová linka volania:
159

e-mail:
mestskapolicia@sered.sk
prevencia@sered.sk

Krádež sa im nepodarila

Dňa 1.10.2017 v čase 19,50 hod. prijala MsP od občana oznámenie, že na Poľnej ulici im neznámi Rómovia vbehli do domu a nevie či im niečo aj neodcudzili. Bola vyslaná hliadka, ktorá po príchode zistila, že oznam sa zakladá na pravde. 

Do domu vošiel neznámy Róm, ktorého majiteľ našiel na poschodí domu. Do domu vošiel cez neuzamknuté vchodové dvere. Následne z domu utiekol smerom na ČS Shell a druhý Róm Jozef H., bytom Trnava ostal sedieť vo vozidle zn. Opel, TN-...FE, ktoré bolo odparkované pred domom. Hliadka spolu s majiteľom domu prešla okolie a priľahlé pohostinstvo, ale nikoho podozrivého nespozorovala. 
V čase 20,02 hod. telefonicky oznámil občan, že hliadka čo hľadala neznámeho muža, ktorý mal vykradnúť na ul. Poľnej dom, ide práve od bývalého ČSAD smerom na Trnavu. Hliadka MsP podozrivého muža s použitím donucovacích prostriedkov zadržala na Trnavskej ul. Na mieste bolo zistené, že sa jedná o Štefana H., bytom Trnava, ktorý má veľmi bohatý register trestov. Menovaný bol predvedený na OO PZ Sereď, kde si celý prípad pre podozrenie zo spáchania TČ prevzali.